باتیس صنعت تلاش دارد با بهره مندی از سالها تجربه ، باصرفه ترین بروزترین و با کیفیت ترین محصولات را در صنعت آسانسور و پله برقی ایران به مشتریان خود پیشنهاد داده و با استفاده از پرسنل و پیمانکاران مجرب و نظارت دقیق بر اجرا، نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی را منطبق بر استاندارد انجام دهد.

 

   همچنین این شرکت کلیه مجوزهای لازم جهت ارایه خدمات مشاوره، طراحی، فروش و نصب آسانسور را دارا می باشد و مدیریت فنی و پرسنل شرکت کلیه دوره های تخصصی مربوط به این صنعت را گذرانده اند. تجربه بیش از 20 سال کار در صنعت آسانسور کشور و حضور فعال در پروژه های بزرگ ، اجرای انواع آسانسورهای ترکیبی و پکیج از قبیل نفر بر، ماشین بر، غذا بر، تخت بر، باربر از نوع کششی یا هیدرولیک و پله برقی ترکیبی مناسب از تجربه و دانش را در خدمت هموطنان عزیز قرار میدهد.

   یکی از بارزترین امتیازات شرکت باتیس توانائی و تخصص ارائه خدمات مشاوره، طراحی و آنالیز ترافیک آسانسور و پله برقی بوده و آماده همکاری با شرکت های ساختمانی و مشاور در پروژه های بزرگ تجاری، اداری و مسکونی میباشد. 

  بیشترین فعالیت شرکت باتیس صنعت در زمینه فروش انواع آسانسور های کششی از قبیل مسافر بر و بیمارستانی، هیدرولیک از قبیل آسانسور های خانگی و فروشگاهی کوچک، غذا بر، ماشین بر و پله برقی و رمپ است.